List z podziękowaniem od uczennic szkoły „Gate of Hope”

Posted on Updated on

IMG-20181125-WA0007W 2018 w grudniu 34 uczennice szkoły „Gate of Hope” ukończyły kurs nauczania przedszkolnego i otrzymały certyfikaty. Wiemy, że prawie wszystkie mają już pracę. Poniżej kopiujemy słowa ich listu, który wspólnie napisały do nas i Darczyńców.

Chciałybyśmy skorzystać z tej wspaniałej okazji, aby podziękować Bogu, który zachował nas przy życiu i obdarzył nas swoim pokojem. Dziękujemy Mu za każdy oddech. Pozdrawiamy Was również w imieniu naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Po raz kolejny dziękujemy Wam z ogrom pracy jaki włożyliście, przyczyniając się do zmiany w życiu każdej z nas z osobna. Nie osiągnęłybyśmy same tego, czego udało nam się z Wami i dzięki Waszej pomocy osiągnąć. Bez Was nie byłybyśmy dzisiaj w miejscu, do którego udało nam się dotrzeć.

Poświęciliście nam własny czas, okazaliście nam miłość, opiekę i współczucie, za co jesteśmy Wam wdzięczni. Przyczyniliście się do zmiany naszego życia poprzez bycie naszymi dobrymi rodzicami zastępczymi. Zaspokoiliście nasze potrzeby zarówno materialne, opłacając naszą naukę, jak i emocjonalne,  pisząc do nas listy i dając nam nadzieję na lepszą przyszłość.

Jesteśmy bardzo wdzięczne za to, że bez ustanku wspieraliście nas miesiąc w miesiąc wpłacając fundusze na naszą edukację. Dzisiaj jesteśmy już przy końcu drugiego roku i kiedy patrzymy wstecz, to nie żałujemy ani jednego dnia spędzonego w „Gate of Hope Education Centre”.

Dziękujemy Bogu za młodzieżową konferencję, która odbyła się w tym miesiącu. Ten czas przyczynił się do naszego wzrostu duchowego. Mamy nadzieję ujrzeć jeszcze więcej cudów i znaków i przejawiającej się mocy Bożej w życiu każdej z nas. Mamy do Was również prośbę, byście nadal wspierali nas w modlitwach.

Wam wszystkim życzymy szczęśliwego Nowego Roku 2019. Niech ten nowy rok będzie przepełniony Bożą miłością i radością. Niech dobry Bóg wesprze Was we wszystkim i udzieli Wam siły i uczyni Wasze serca niezłomnymi i odważnymi. Dziękujemy Wam jeszcze raz i błogosławimy!